RejestracjaRejestracja
ZalogujZaloguj
GrupyGrupy

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Konto members - prośba o radę
   
Rookie386 

Combat: 64
Nick: FreakyNicky
Members: nie
Dołączył: 23 Lip 2015
Posty: 3
Skąd: z Internetów
  Wysłany: 2015-07-23, 17:17   Konto members - prośba o radę

Witam, jestem nowym graczem Runescape, moja postać ma zaledwie tydzień. Ostatnio próbowałem wykupić subskrypcję na 3 miesiące "summer promotion", ale niestety Jagex i PayPal nie akceptują mojej karty debetowej Visa. Moje pytanie jest takie, czy ktoś z weteranów gry mógłby mi powiedzieć jakie karty płatnicze są akceptowane przez PayPal i z jakich banków? Szukałem po googlach i nic konkretnego nie znalazłem. Pytałem na forum gry też się niczego nie dowiedziałem. W banku też nikt nic nie wiedział, a na stronie PayPal nie ma niestety listy banków, których karty byłyby akceptowane. Podobno kiedyś można było wykupić subskrypcję przez przelewy24. Niestety opcja ta jest już niedostępna.

Choć jestem jeszcze nowicjuszem w grze byłbym wdzięczny za niezignorowanie tego tematu, ponieważ szczerze mówiąc nie wiem już do kogo mam się zwrócić z tym problemem... :|
 
     
Souler 


Combat: 130
Profesja: Quest Master
Nick: Souler
Members: tak
Wiek: 29
Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 761
Skąd: Goleniów
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-07-23, 19:41   

Możliwe, że nie przyjmuje kart debetowych, ale z tego co pamiętam, jest w oknie wykupienia subskrypcji osobna opcja dla takich kart.

Ewentualnie zostaje SMS, którym też może wykupić tą trzymiesięczną subskrypcję, jednak jest to odrobinę droższe.
____________________________________________________________________




 
 
     
Rookie386 

Combat: 64
Nick: FreakyNicky
Members: nie
Dołączył: 23 Lip 2015
Posty: 3
Skąd: z Internetów
Wysłany: 2015-07-23, 20:18   

Czytałem, że z opcją SMS bywają problemy, a szczerze mówiąc nie mogę sobie pozwolić na ewentualną stratę 60 zł. Nie znasz może kogoś kto ma konto member i płacił paypalem? Przynajmniej dowiedziałbym się jakiego banku szukać...
 
     
Lord Hagen X 
Towarzysz



Combat: 100
Profesja: Mag
Nick: Lord Hagen X
Members: tak
Wiek: 25
Dołączył: 07 Maj 2006
Posty: 458
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2015-07-23, 21:10   

Z kontem PayPal zawsze możesz powiązać swoje osobiste konto bankowe i wykonać przelew (przepływ pieniędzy na konto Paypal trwa do 10min, 24/7) lub przekaz pieniężny bez powiązania konta (ten z kolei trwa do tygodnia).

Z drugiej strony mówią, że Paypal to podobno największa strona na świecie, z której zdobywa się dane użytkowników, decyzja należy do Ciebie.
____________________________________________________________________

 
 
     
Rookie386 

Combat: 64
Nick: FreakyNicky
Members: nie
Dołączył: 23 Lip 2015
Posty: 3
Skąd: z Internetów
Wysłany: 2015-07-23, 21:46   

Lord Hagen X napisał/a:
Z drugiej strony mówią, że Paypal to podobno największa strona na świecie, z której zdobywa się dane użytkowników, decyzja należy do Ciebie.


Tak wiem i długo się wzbraniałem z jego zakładaniem, no cóż w najgorszym wypadku zlikwiduję konto (o ile się da...), po prostu chciałem spróbować jak wygląda konto member, nie byłoby problemu gdyby jagex od razu zaakceptował przelew bezpośrednio z karty...

Niestety jako nowy gracz nie stać mnie na wykup bondsów, a nie będę żebrał w grze o golda lub kupował na allegro albo farmił wino zamoraka jak bot. Najwyraźniej nie każdy może mieć konto member.
 
     
Jaguarx18 

Combat: 132
Profesja: Wojownik
Nick: Laki
Members: tak
Wiek: 36
Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 406
Skąd: Kazimierza Wielka
Wysłany: 2015-11-21, 15:50   

nie akceptuje ci karty bo masz zablokowane płatności elektroniczne lub masz limit niski musisz sie na konto zalogować albo przez tele zwiekszyć limit.. :)
____________________________________________________________________

 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 12