To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum RuneScape - Pogromcy Ciemności - RS
Forum RuneScape - najstarszego polskiego serwisu o grze RuneScape

Rozmowa o wszystkim - Identczne ip

Sarycan - 2010-09-10, 07:19
Temat postu: Identczne ip
Witam.Mam pewien problem z kolega.Łaczyylismy sie z nim przez hamahi wszystko dzialalo ok
ale po pewnym czasie zauwazylem ze on ma identyczne ip jak moje.Poprosilem go aby wyszedl z tej sieci hamahi (bo ja juz go nie mam) ale on na to "nie bo chce ci zrobic na zlosc"
i zaczol dostawac bany na wszystkich servach csa w tym na mojich ulubionych.Nie wiem co zrobic moze jest jakis sposob albo uslugodawcy moga zmienic moje ip??

Vego - 2010-09-10, 08:44

Powiedz czy kolega mieszka gdzieś w pobliżu ciebie ? bo jeśli tak i używasz rutera to po prostu używa twojego neta ... jeśli mam racje zmień hasło na ruter i wszytko będzie ok :-)
Skicek - 2010-09-10, 10:23

hamahi nie ma nic do znaczenia. Tak jak vego mowi to skad macie net jest wazne jesli rozdzielane przez router to wystarczy odpowiedni go skonfigurowac
Sarycan - 2010-09-10, 14:01

nie ja mam z ediala on ma z jakiegos innego mieszka blisko ale nie na tyle abysmy mieli 1 net
aha i jego net jest podzielony na 3 kompy jesli ma to cos do znaczenia ale sproboje jeszcze to co wy mi poleciliscie

Skicek - 2010-09-10, 15:35

no tak ale ogolnie macie wszyscy net z tego samego zrodla wiec musisz isc do swojego operatora i powiedziec mu o tym
Sarycan - 2010-09-10, 20:25

LoL zadzwonie do operatora moze on cos poradzi
iOskar - 2010-09-11, 13:13

Barti108 napisał/a:
http://komixxy.pl/261739/Internet-osiedlowy


;D ;D

Sarycan zmień IP i zadzwoń do operatora ;]



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Designe by Skicek