To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum RuneScape - Pogromcy Ciemności - RS
Forum RuneScape - najstarszego polskiego serwisu o grze RuneScape

Klany - The Polish Elite

Radzi0wnik - 2011-01-26, 21:57
Temat postu: The Polish Elite


(Zaczekaj, aż reklama się załaduje)




Memberlist || Forum || CC: CC_TPE

Poland999999 - 2011-01-26, 22:22

Siema Radzio, Szymon (Minekpl) here. ;)

~~ Powodzenia z klanem.

Barti108 - 2011-01-26, 23:31

Znowu? Twoje tworzenie klanów chyba tylko armagedon będzie w stanie powstrzymać. No ale nvm, powodzenia anyway...


Pamiętam funkcjonujące kilka dobrych lat temu powiedzenie: "Radzio miał tyle klanów ile jest odcinków Mody na Sukces."

Poland999999 - 2011-01-27, 00:26

No może i nie potrzebnie zepsół sobie na początku tak opinię, lecz jest spoko wobec ludzi. ;)
Radzi0wnik - 2011-01-27, 11:25

Cytat:
Siema Radzio, Szymon (Minekpl) here. ;)


Cześć Minku :) Miło Cię znowu widzieć.

Barti108 napisał/a:
Znowu? Twoje tworzenie klanów chyba tylko armagedon będzie w stanie powstrzymać.


Nie rozumiem tylko po co wracasz do przeszłości skoro ani nie znasz mojej obecnej osoby i nic o mnie nie wiesz. Przeszłość zostaw w spokoju.

Dla Twojej wiadomości od dłuższego czasu mieściłem swoją osobę w klanie Husaria Polska i tam sprawowałem władzę. Jednakże swoją starą postać sprzedałem i gram sobie na nowo.

Z drugiej strony Twoje smętne spekulacje odnośnie przyszłości mojej i mojego klanu proszę zostaw sobie.

Nikodem PL - 2011-01-27, 11:35

Barti108 napisał/a:
Znowu? Twoje tworzenie klanów chyba tylko armagedon będzie w stanie powstrzymać. No ale nvm, powodzenia anyway...


Pamiętam funkcjonujące kilka dobrych lat temu powiedzenie: "Radzio miał tyle klanów ile jest odcinków Mody na Sukces."


Spoczko. Teraz ja Radzia w tym podpilnuję... ;) Nie będzie innego klanu już... :) )

adio98 - 2011-02-07, 21:30

z tego co wiem to już chyba 6 reaktywacja tego klanu...
Vego - 2011-02-07, 22:34

adio98, jak widzę jesteś dość konfliktowym człowiekiem, proszę cię jeśli nie masz nic mądrego do powiedzenia to nie pisz ;-) Klan może mieć i 50 reaktywacji, a tobie to raczej nie powinno przeszkadzać :)
Pan Lukas - 2011-02-09, 11:52

adio98, klan jest bardzo dobry. Naprawde swietny klan. Polecam wszystkim.
Kamil - 2011-02-09, 16:44

Mam pytanie troche nie na temat.

Czy to na prawde ty Radzi0wnik?(ten co był v-liderem w HP). Bo slyszalem ,ze sprzedales acc :D

@Topic

Powodzenia w prowadzniu klanu

NoL i f e r - 2011-02-10, 11:52

Kamil, czytanie ze zrozumieniem postów a nie nie czytasz i odpisuje ...
Cytat:

Dla Twojej wiadomości od dłuższego czasu mieściłem swoją osobę w klanie Husaria Polska i tam sprawowałem władzę. Jednakże swoją starą postać sprzedałem i gram sobie na nowo.


to jest post z góry ....

Radzi0wnik - 2011-02-19, 23:04

Kamil napisał/a:

Czy to na prawde ty Radzi0wnik?(ten co był v-liderem w HP). Bo slyszalem ,ze sprzedales acc :D


Tak, to jestem ja. Jednakże, gram na innej postaci, bo postać Radzi0wnik (Obecnie Carloso) została przeze mnie sprzedana.

adio98 napisał/a:

z tego co wiem to już chyba 6 reaktywacja tego klanu...


Klan ma się dobrze, był on reaktywowany naprawdę wiele razy, lecz nie z mojej ręki tylko z ręki innych graczy. Jest to TRZECIA reaktywacja tego klanu w moim wykonaniu no i mam nadzieję, że jest ona ostatnią.

Pan Lukas - 2011-02-20, 19:30

Polecam klan. Tylko nie polecam Tpe_metal_17, scammer. Ale klan dobry chodz jedna osoba nic nie ogarnia.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Designe by Skicek