To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum RuneScape - Pogromcy Ciemności - RS
Forum RuneScape - najstarszego polskiego serwisu o grze RuneScape

Rozmowa o wszystkim - Wyjazd nad jezioro. (Pomorskie)

Yasió - 2012-05-08, 15:01
Temat postu: Wyjazd nad jezioro. (Pomorskie)
Witam.

Chcę sobie pojechać na krótki wypad nad jakieś jeziorko (18-20 maj), i szukam jakiejś dobrej lokalizacji nie musi być koniecznie pod względem wędkowania, szukając po internecie widziałem fajne miejsca koło Miastka czy Szczecinka ale wole zapytać prawdziwych ludzi a nie wuja Google, wiec jak w opisie coś ze 200km ode mnie, jakieś Mazury, Kaszuby czy coś, zapodajcie linkiem albo cuś gdzie np. byliście i oczywiście żeby można było się wykąpać.

Pozdrawiam.

Xperia Neo V - 2012-05-08, 15:34

Słuchaj !
Mieszkam w Szczecinku ! Mogę ci załatwić dobre miejsce ! Pisz GG: 40033845

Na prawdę fajne miasto - po odnowie.
Mamy duże, fajne jezioro i bardzo duży park :]

Zapraszam ! :D

Yasió - 2012-05-08, 15:35

A da się tam wykąpać i czy jakieś domki są drewniane?
Xperia Neo V - 2012-05-08, 15:39

Popływać się da, oczywiście. Z Drewnianymi domkami może być problem. Ale są dość tanie hotele nawet nie daleko mojego domu jest "Pod żaglami" tani prowadzony przez znajomego.
Yasió - 2012-05-08, 15:44

Dobra, opisz mi jeziorko wasze. ;-)
Xperia Neo V - 2012-05-08, 15:47

Trzesiecko – jezioro rynnowe w woj. zachodniopomorskim, w powiecie szczecineckim, na terenie miasta Szczecinek, leżące na pograniczu Pojezierza Drawskiego i Pojezierza Szczecineckiego.
Wzdłuż miejskiego brzegu rozciąga się zabytkowy park miejski, a po drugiej stronie Las Klasztorny i część ścieżki przyrodniczo-leśnej, a wokół jeziora prowadzi znakowany niebieski Szlak Rowerowy Dookoła Jeziora Trzesiecko o długości 14,5 km.


Fragment wyciągu do nart wodnych i pomost widokowy
Po jeziorze Trzesiecko kursuje tramwaj wodny. 29 lipca 2008 roku w okolicach plaży miejskiej otwarto wyciąg do nart wodnych o długości 1080 metrów (najdłuższa prosta - 320 metrów[3]), który pozwala na przejazd z prędkością od 28 do 58 km/h. W momencie otwarcia obiekt był najdłuższym wyciągiem do nart wodnych w Europie.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Trzesiecko

Sindbade - 2012-05-10, 11:48

Jedz do mikołajków na mazurach.Neptuna zobaczysz.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Designe by Skicek