To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum RuneScape - Pogromcy Ciemności - RS
Forum RuneScape - najstarszego polskiego serwisu o grze RuneScape

Dyskusje o RuneScape - Jak ich "wkręcić"?

SenSei - 2012-05-31, 19:35
Temat postu: Jak ich "wkręcić"?
Witam wszystkich i każdego z osobna. Słuchajcie, potrzebuje Waszej pomocy w kwestii, która chyba nigdy nie pojawiła się na tym forum. Mianowicie, jestem "w miarę" doświadczonym graczem, wciąż wracającym i zrywającym z RS'em. Aby to zmienić zamierzam do gry zaprosić kliku swoich znajomych, którzy mają znikome lub żadne pojęcie na temat naszej gry. Swoją przygodę zaczynałem jeszcze w 2k6 roku i wiem że początki gry od tamtego czasu zupełnie się zmieniły. Jednak przechodząc już do sedna, powiedzcie mi jak najlepiej poprowadzić takie osoby przez świat rs'a, co ofiarować lub nie, co pokazać lub nie itp. Chce przez pierwsze kilka dni "wkręcić" ich na tyle by zostali jak najdłużej i towarzyszyli mi podczas rozgrywki. Będę wdzięczny za każde rady.

Pozdrawiam :)

Skicek - 2012-05-31, 20:00

to zalezy co lubia... ja lubie story line wiec questy bym im pokazywal... jak lubia skillowac to skille jak cwiczyc itp
SenSei - 2012-05-31, 20:16

Na początku pewnie większą uwagę będą skupiali na skillowaniu. Ale pomijając te 2 rzeczy chce w jakiś ich zaciekawić, pokazać interesujące lokacje itp.
iOskar - 2012-05-31, 20:59

Zaproponuj im zrobienie tego nowego questa Novice, który ma niezłe dźwięki, grafę i animacje, dzięki czemu fajnie się tego questa robi. Możesz pokazać im jak się wbija jakiś jeden z ciekawszy skillów np. Dungeoneering. Zapytaj się ich przede wszystkim co cenią w takich grach. Czy lubią poexpić, porobić questy, pozarabiać czy też poklanować.
Vark aven - 2012-06-01, 18:11

Dungeonering to skill z naciskiem na co-operacje, idealny do integracji grupki graczy, zwłaszcza jeśli są na podobnym poziomie. Polecam także niektóre minigry, wiele z nich zarówno wiele oferuje jak i daje sporo frajdy. Tak jak powiedział oskar, jeśli ktoś ceni storyline to questy, szczególnie ich serie ( Mahjarratów, Void Knightów, Zarosiańskie :) ) gdyż są bogatsze w ten zasób. Ja osobiście nie pekuję, ale myślę że wielu jest takich którzy lubią rywalizację i wyzwanie, można się w to bawić także w minigrach (castle wars, soul wars itd.).


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Designe by Skicek