RejestracjaRejestracja
ZalogujZaloguj
GrupyGrupy

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Jak ich "wkręcić"?
   
SenSei 


Combat: 137
Profesja: Wojownik
Nick: 5en5ei
Members: tak
Wiek: 31
Dołączył: 25 Maj 2010
Posty: 10
Skąd: Kraków
  Wysłany: 2012-05-31, 19:35   Jak ich "wkręcić"?

Witam wszystkich i każdego z osobna. Słuchajcie, potrzebuje Waszej pomocy w kwestii, która chyba nigdy nie pojawiła się na tym forum. Mianowicie, jestem "w miarę" doświadczonym graczem, wciąż wracającym i zrywającym z RS'em. Aby to zmienić zamierzam do gry zaprosić kliku swoich znajomych, którzy mają znikome lub żadne pojęcie na temat naszej gry. Swoją przygodę zaczynałem jeszcze w 2k6 roku i wiem że początki gry od tamtego czasu zupełnie się zmieniły. Jednak przechodząc już do sedna, powiedzcie mi jak najlepiej poprowadzić takie osoby przez świat rs'a, co ofiarować lub nie, co pokazać lub nie itp. Chce przez pierwsze kilka dni "wkręcić" ich na tyle by zostali jak najdłużej i towarzyszyli mi podczas rozgrywki. Będę wdzięczny za każde rady.

Pozdrawiam :)
____________________________________________________________________


 
     
Skicek 
PC for ever



Combat: 187
Profesja: Quest Master
Nick: Skicek
Members: tak
Wiek: 34
Dołączył: 16 Lut 2006
Posty: 3719
Wysłany: 2012-05-31, 20:00   

to zalezy co lubia... ja lubie story line wiec questy bym im pokazywal... jak lubia skillowac to skille jak cwiczyc itp
____________________________________________________________________

Zanim wypowiesz się w dyskusji, pierw zapoznaj się z dwiema stronami tematu, by móc poważnie dyskutować.

Na pytania dotyczace RuneScape odpowiadam tylko w tematach

 
     
SenSei 


Combat: 137
Profesja: Wojownik
Nick: 5en5ei
Members: tak
Wiek: 31
Dołączył: 25 Maj 2010
Posty: 10
Skąd: Kraków
Wysłany: 2012-05-31, 20:16   

Na początku pewnie większą uwagę będą skupiali na skillowaniu. Ale pomijając te 2 rzeczy chce w jakiś ich zaciekawić, pokazać interesujące lokacje itp.
____________________________________________________________________


 
     
iOskar 



Combat: 138
Profesja: Wojownik
Nick: iOskar
Members: tak
Wiek: 27
Dołączył: 18 Paź 2009
Posty: 1855
Skąd: Bydgoszcz
Ostrzeżeń:
 2/5/6
Wysłany: 2012-05-31, 20:59   

Zaproponuj im zrobienie tego nowego questa Novice, który ma niezłe dźwięki, grafę i animacje, dzięki czemu fajnie się tego questa robi. Możesz pokazać im jak się wbija jakiś jeden z ciekawszy skillów np. Dungeoneering. Zapytaj się ich przede wszystkim co cenią w takich grach. Czy lubią poexpić, porobić questy, pozarabiać czy też poklanować.
 
     
Vark aven 
of Zaros



Combat: 200
Nick: Vark Aven
Members: tak
Wiek: 32
Dołączył: 03 Sie 2011
Posty: 241
Wysłany: 2012-06-01, 18:11   

Dungeonering to skill z naciskiem na co-operacje, idealny do integracji grupki graczy, zwłaszcza jeśli są na podobnym poziomie. Polecam także niektóre minigry, wiele z nich zarówno wiele oferuje jak i daje sporo frajdy. Tak jak powiedział oskar, jeśli ktoś ceni storyline to questy, szczególnie ich serie ( Mahjarratów, Void Knightów, Zarosiańskie :) ) gdyż są bogatsze w ten zasób. Ja osobiście nie pekuję, ale myślę że wielu jest takich którzy lubią rywalizację i wyzwanie, można się w to bawić także w minigrach (castle wars, soul wars itd.).
Ostatnio zmieniony przez Lord Hagen X 2012-06-01, 21:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 11