RejestracjaRejestracja
ZalogujZaloguj
GrupyGrupy

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Barti108
2012-08-23, 11:10
Pomocy!!!!
   
Szysza@# 

Nick: Szysza5
Members: nie
Dołączył: 14 Lis 2010
Posty: 2
Wysłany: 2010-11-14, 12:51   Pomocy!!!!

Jak widać jestem tu nowy i proszę o pomoc.Gram w RuneScape od tygodnia i dalej sobie nie radze z misją początkową ,czyli walka ze smokiem.Jest to po angielsku więc nie rozumiem co mam robić. Gdy już zawaliłem na smoka sufit wyszedł z drzwi jakiś dziadziuś i coś zaczął coś mówić ,a ja nic nie rozumiałem.Dalej nie wiem co robić.Pomożecie??!! :(
 
     
Bestsongo 


Combat: 97
Profesja: Wojownik
Nick: Bestsongo
Members: tak
Wiek: 27
Dołączył: 28 Sie 2010
Posty: 255
Skąd: Głogów
Wysłany: 2010-11-14, 13:12   

Porozmawiaj z nim a następnie z tym rycerzem w białej zbroi. Następnie zdejmij całą swoją zbroje, którą masz na sobie, i daj prawym na jakąś rzecz i wybierz "use" a następnie na tego rycerza.
____________________________________________________________________

"Nie boisz się śmierci? Zacznij bać się życia."








 
 
     
Szysza@# 

Nick: Szysza5
Members: nie
Dołączył: 14 Lis 2010
Posty: 2
Wysłany: 2010-11-14, 13:43   

Dzięki!!!Ale teraz mam drugi problem.Mam rozwalić te skały tym czymś...!Ale trzeba (chyba)dobić do 2 lvl.Ale nie wiem jak.Pomożecie?!!
 
     
Buczek 


Combat: 107
Nick: Piwny_Brzuch
Members: tak
Wiek: 31
Dołączył: 03 Sie 2009
Posty: 398
Skąd: Brzeg
Wysłany: 2010-11-14, 13:44   

Mamy portal specjalnie stworzony dla początkujących.

Opis misji: http://runescape.pc.pl/dl...ych/pocztek-gry
Podstawy gry: http://runescape.pc.pl/dla-poczatkujacych/podstawy
____________________________________________________________________


 
 
     
ranqer 


Combat: 19
Profesja: Łucznik
Nick: Ranqer V
Members: tak
Dołączył: 29 Lip 2010
Posty: 74
Wysłany: 2010-11-14, 13:52   

Tak jak mówi bestsongo. Gdy już dasz rycerzowi zbroję z bronzu (tą co na początku podniosłeś), o ile się nie mylę gadasz z tym dziadkiem, dostajesz kilof albo siekierkę. Następnie idziesz za te zawalone kamienie co przygniotły smoka i masz 2 wyjścia. Jedno jest zawalone gruzami, a drugie porośnięte roślinami. Bierzesz kilof, albo siekierkę (zależy którym wyjściem chcesz wyjść) i kopiesz, lub ścinasz. Niestety nie możesz, bo musisz wbić większy danej umiejętności. Tam gdzie jest zawalony smok klikasz na te gruzy i twoja postać wbija tam 2lvl miningu (chyba). Jak chcesz wbić wc, to idziesz tam na tyły podziemi i ścinasz takie rośliny. Wracasz i gdy już masz 2lvl skilla, to możesz sobie zrobić przejście. Wchodzisz do pomieszczenia, gadasz z tymi NPC'ami i możesz wejść po drabinie na górę. Tam znowu gadasz i możesz iść już grać.

To jest z pamięci, więc nie wiem czy dobrze to opisałem.
Pod szlifuj troszkę Angielski, bo daleko nie zajdziesz w tej grze. Ja sam nie umiem najlepiej, ale questa zrobię bez pomocy poradnika. Jak się nie mylę, to masz na tej stronie opisany ten "trening" (wg. mnie to nie jest trening tylko "quest", bo prawdziwy trening to ten co był kiedyś, bo uczył o wiele więcej). Jak nie, to jak nie wiesz, masz ikonkę w grze questy, i tam masz opisany trening. Co prawda po Angielsku, ale i tak jakoś da się połapać.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.

~ ranqer

@ EDIT

Tyle to pisałem, że juz 2 nowe posty są :D
____________________________________________________________________



Wielu spośród żyjących zasługuje na śmierć. A niejeden z tych, którzy umierają, zasługuje na życie.

J.R.R Tolkien
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 11