RejestracjaRejestracja
ZalogujZaloguj
GrupyGrupy

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Cheaterzy
   
Kolec 

Nick: Kolec
Members: tak
Dołączył: 01 Kwi 2010
Posty: 24
Wysłany: 2011-04-10, 23:45   

Wyraznie Skicek masz dzisiaj zły dzien...i na mnie sie wyżyłeś :P Zebys wiedział jak jest...to troche łyso by Ci było :D

P.S
Moja postac w 99% to skiller. nie przebywam w polsce ...i za granica nie jest tak kolorowo jak sie wszystkim wydaje. wmieszałes polityke...w moją jedną opinie...ze nie ma 3lvl ze skill capami uczciwie grajac a jak są to na palcach jednej reki mozna policzyc.(nie mowiłem ze to niemozliwe tylko mało realne) Sporo osob obruszyło sie ....jak by spotkanie takiego kolesia było codziennoscia a kazdy na fl miał po paru takich graczy. ot i cała historia.

Co do polityki to sie nie wypowiadam....mimo iz mam inne zdanie. Polacy potrafia duzo robic.... ale to tak jak mowie...polityka a od niej trzymam sie daleko :)
 
     
Skicek 
PC for ever



Combat: 187
Profesja: Quest Master
Nick: Skicek
Members: tak
Wiek: 34
Dołączył: 16 Lut 2006
Posty: 3719
Wysłany: 2011-04-11, 12:31   

gdzie ja zaczelem o polityce mowic? mowie o reakcjach spoleczenstwa na to co dzieje sie w gopodarce polskiej a nie polityce to jest inna bajka jeszcze gorsza niz o gospodarce... i jak juz ujalem nie mowie o krajach europy czy krajach 3 swiata.


Ok, to twoje zdanie i nie zamierzam go zmieniac ze uwazasz ze to malo realne. Dla mnie to jest realne i to bardzo. Z kolei nie moiwe ze nie ma botow bo jest ich setki jak nie i setki tysiecy.
____________________________________________________________________

Zanim wypowiesz się w dyskusji, pierw zapoznaj się z dwiema stronami tematu, by móc poważnie dyskutować.

Na pytania dotyczace RuneScape odpowiadam tylko w tematach

 
     
Magiczny F2p 

Combat: 3
Profesja: Skiller
Nick: Magiczny F2p
Members: nie
Wiek: 28
Dołączył: 08 Kwi 2011
Posty: 8
Wysłany: 2011-04-11, 20:27   

Przez te wszystkie boty gra nie ma sensu.Aż odechciewa się grać, a jak dla mnie RuneScape to jedna z najlepszych gier w jakie grałem.
 
     
iOskar 



Combat: 138
Profesja: Wojownik
Nick: iOskar
Members: tak
Wiek: 27
Dołączył: 18 Paź 2009
Posty: 1855
Skąd: Bydgoszcz
Ostrzeżeń:
 2/5/6
Wysłany: 2011-04-11, 22:52   

Magiczny F2p napisał/a:
Aż odechciewa się grać,


Mi się nie odechciewa :P Są tacy idioci to trudno, ale ja ich mam w du*ie i będę dalej grał w rs a jak wbije coś na 99 to będę się tym jarał do upadłego aż warna na forum dostanę :P Wiadomo że to jest wkurzające jak jakiś koleś sobie na tydzień bota ustawi i wbije ten 99 gdzie ja się męczyłem dwa lata no ale nic na to nie poradzisz i Jagex też nie. Trzeba się z tym pogodzić że duża część graczy rs'a wbija albo już wbiła pełno skilli na 99 dzięki botom. Ja nigdy do takiego poziomu nie zejdę :) A i chciałem wam jeszcze coś podkreślić. Jagex jak pewnie 99% firm tego typu zależy tylko na zarobku! To jest dla nich ważne a nie że jakieś boty są w rs. Wiadomo że to dla nich też strata bo jakby ktoś chciał szybciej uczciwie wbić 99 z czegoś to po memba sięga :P I jeżeli ktoś myśli że Jagex to jakaś super wyjątkowa firma to się myli bo tam pracują ludzie. A jak wiemy ludzie lubią pieniążki. Może to w ogóle nie w temacie ale jak już ktoś poruszył tematu o bezmyślności Jagexu (że niby walczy z botami) to chciałem też im dokopać ;D Jednak najbardziej mi się podoba u Jagexu to że dają na prezenty na gwiazdkę :D WEEEEE ^^
 
     
Skicek 
PC for ever



Combat: 187
Profesja: Quest Master
Nick: Skicek
Members: tak
Wiek: 34
Dołączył: 16 Lut 2006
Posty: 3719
Wysłany: 2011-04-11, 23:02   

Jagex jak najbardziej udawadnia ze chca botow wszystko na to wskazuje obecnie. Tylko nie biora pod uwage ze jesli zaczna odchodzic gracze i graczy bedzie coraz mniej tych realnych to i boty upadna bo kto bedzie kupowal kase z allegro jak nie bedzie graczy
____________________________________________________________________

Zanim wypowiesz się w dyskusji, pierw zapoznaj się z dwiema stronami tematu, by móc poważnie dyskutować.

Na pytania dotyczace RuneScape odpowiadam tylko w tematach

 
     
Magiczny F2p 

Combat: 3
Profesja: Skiller
Nick: Magiczny F2p
Members: nie
Wiek: 28
Dołączył: 08 Kwi 2011
Posty: 8
Wysłany: 2011-04-12, 08:14   

My jako zwykli gracze wnieść nic nie możemy, niestety.
 
     
Nikobelic 


Combat: 4
Nick: Nikobelic
Members: nie
Wiek: 25
Dołączył: 17 Mar 2008
Posty: 833
Skąd: Katowice
Wysłany: 2011-04-12, 16:29   

Cytat:
Wiadomo że to dla nich też strata bo jakby ktoś chciał szybciej uczciwie wbić 99 z czegoś to po memba sięga

z tym, że kasa za reklamy (jesli grasz kilka godzin dziennie), jest mniej więcej równa temu, co oni chcą za memba, więc jagexowi to rybka raczej
____________________________________________________________________


 
 
     
Skicek 
PC for ever



Combat: 187
Profesja: Quest Master
Nick: Skicek
Members: tak
Wiek: 34
Dołączył: 16 Lut 2006
Posty: 3719
Wysłany: 2011-04-12, 17:49   

reklama nie jest czasowo tylko za ilosc klikniec... wiec nie zarabiaja tak duzo na reklamach
____________________________________________________________________

Zanim wypowiesz się w dyskusji, pierw zapoznaj się z dwiema stronami tematu, by móc poważnie dyskutować.

Na pytania dotyczace RuneScape odpowiadam tylko w tematach

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 10