RejestracjaRejestracja
ZalogujZaloguj
GrupyGrupy

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Skicek
2011-05-02, 16:37
;)
   
papaAMERICANO! 

Nick: Pawi11
Members: nie
Dołączył: 01 Maj 2011
Posty: 11
Wysłany: 2011-05-02, 17:20   

Setki osob tam botuje i akurat mnie zlapia? Bylbym wyjatkowym pechowcem.. :)
 
     
Ropek 


Combat: 200
Profesja: Skiller
Nick: Hrabia Ropek
Members: tak
Wiek: 30
Dołączył: 01 Paź 2009
Posty: 429
Skąd: Wiewiec
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2011-05-02, 18:30   

narzekasz że na na f2p jest dużo botów i coala nie możesz zdobyć to kup sobie memba, zrób Throne of Miscellania to z królestwa będziesz miał coal a jeśli jeszcze będziesz sam kopał to masz szanse na onyxa który jest warty kilkanaście milionów a nie ma niebezpieczeństwa że dostaniesz bana za bota
 
 
     
papaAMERICANO! 

Nick: Pawi11
Members: nie
Dołączył: 01 Maj 2011
Posty: 11
Wysłany: 2011-05-02, 18:52   

Jeszcze mnie az tak nie "pokrecilo" zeby kase przeznaczac na jakas gre internetowa.
 
     
korek 

Combat: 84
Nick: k ore k
Members: tak
Wiek: 30
Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 112
Wysłany: 2011-05-02, 20:12   

nie chcesz placic to nie narzekaj
 
     
Skicek 
PC for ever



Combat: 187
Profesja: Quest Master
Nick: Skicek
Members: tak
Wiek: 34
Dołączył: 16 Lut 2006
Posty: 3719
Wysłany: 2011-05-02, 20:17   

wg mnie to nie jest zle kupowanie gry internetowej... podam ci przyklad dlaczego

member w rs kosztuje okolo 18zl (placac karta, kupujac np prepaid kart 25zl) zalezy od tego jak stoi zlotowka na rynku.
dobrej jakosci i sredniej wielkosci pizza kosztuje 23zl.
niektorzy kupuja kilka takich pizz w miesiacu, "odbierajac" sobie jedna pizze zapewniasz sobie przyjemnosc na caly miesiac, grajac w rs. A sama pizza starcza ci na ile? 30min przyjemnosci?

wniosek jest prosty od czasu do czasu mozna sobie pozwolic na wykupienie membersa.


wielu powie ze to jest glupie i tak. To zalezy co kto lubi... niektorzy wydadza te 25zl na pizze inni na puszke spreya ktora zuzyja na bzdurne napisy na blokach (nie mowie o tych ktorzy kupuja wiecej by tworzyc arcydziela), lub wydaja 120zl na gre bez opcji multiplayer by pograc 9 godzin (bo na tyle czasu stworzone sa gry) i potem poprostu odlozyc ta gre na polke.

ale wybor zalezy juz od kazdego z was.


ps. co do rollbacka to tracisz okolo 70% wszystkich lvl oraz majateku. Dlaczego ciebie mieli by zlapac? poniewaz to co spotykasz te boty to nie sa boty wielu osob tylko 1 ktora najczesciej ma po 10 jak nie wiecej botow tzw farme. Tego gostka nie obchodzi czy jakis z jego botow zostanie zbanowany poniewaz stworzy nowego, a wszystkie surowce ktore wydobywa przenosi na swoja glowna postac.
____________________________________________________________________

Zanim wypowiesz się w dyskusji, pierw zapoznaj się z dwiema stronami tematu, by móc poważnie dyskutować.

Na pytania dotyczace RuneScape odpowiadam tylko w tematach

 
     
Vego 



Combat: 113
Profesja: Skiller
Nick: Vego
Members: tak
Wiek: 31
Dołączył: 04 Sie 2008
Posty: 844
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 2011-05-02, 20:52   

Dodam jeszcze że kolega papaAMERICANO!, strasznie narzeka iż nie da się na f2p ćwiczyć umiejętności mining ... ja obecnie posiadam 76 Mining lvl i uwierz mi że ani jednego lvl nie wbiłem na p2p ;-) . Da się zrobić wszystko, ale aby osiągnąć cokolwiek zamiast narzekać jaki to świat jest zły i blee to pograj trochę skoro już się na to zdecydowałeś ;-)
____________________________________________________________________


 
 
     
iOskar 



Combat: 138
Profesja: Wojownik
Nick: iOskar
Members: tak
Wiek: 27
Dołączył: 18 Paź 2009
Posty: 1855
Skąd: Bydgoszcz
Ostrzeżeń:
 2/5/6
Wysłany: 2011-05-02, 20:56   

papaAMERICANO!, spędziłem w tej kopalni z pewnością więcej czasu niż ty. Kiedyś uzbierałęm tam tyle coalu że po sprzedaniu miałem około 5m w banku na f2p. Teraz byłoby pewnie znacznie ciężej ale dałbym radę coś uzbierać.
Vego napisał/a:
Dodam jeszcze że kolega papaAMERICANO!, strasznie narzeka iż nie da się na f2p ćwiczyć umiejętności mining ... ja obecnie posiadam 76 Mining lvl i uwierz mi że ani jednego lvl nie wbiłem na p2p . Da się zrobić wszystko, ale aby osiągnąć cokolwiek zamiast narzekać jaki to świat jest zły i blee to pograj trochę skoro już się na to zdecydowałeś

Vego mam taki sam mining i tak jak ty wbijałem go na f2p a jak już wyżej napisałem zarobiłem na tym i to dużo :)
 
     
red angel 


Combat: 118
Profesja: Skiller
Nick: red angel111
Members: tak
Wiek: 36
Dołączyła: 21 Mar 2006
Posty: 1173
Skąd: PIEK?O
Wysłany: 2011-05-02, 22:54   

papaAMERICANO!, niestety, ale także Cię zmartwię, ponieważ Mining do 76 lvl wbijałam w całości na f2p (obecnie mam 80 lvl). Może i było to chwilami uciążliwe, ale w są efekty... i nikt mi nie wmówi, że się nie da. Więcej cierpliwości.

A co do bota. Pogromcy Ciemności zawsze stawiali sobie za cel pomoc uczciwym graczom, więc jeśli oczekujesz czegoś innego lub zamierzasz w jakiś sposób naruszać regulamin gry, nie znajdziesz tu pomocy.
____________________________________________________________________

Podręczny niezbędnik dobrego redaktora:
http://sjp.pwn.pl/ =>> słownik języka polskiego
http://so.pwn.pl/ =>> słownik ortograficzny
http://www.edupedia.pl/ma...olszczyzny.html =>> słownik poprawnej polszczyzny

 
 
     
Lord Hagen X 
Towarzysz



Combat: 100
Profesja: Mag
Nick: Lord Hagen X
Members: tak
Wiek: 25
Dołączył: 07 Maj 2006
Posty: 458
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2011-05-02, 23:52   

Denerwuje mnie to Twoje hipisowskie podejście do życia, jest strasznie irytujące. Regulamin, jest drogi kolego po to, aby go przestrzegać, co nie znaczy że ktoś Cię do niego zmusza. Chcesz, to używaj sobie botów, w końcu to nic innego jak przechodzenie gry na kodach, sam sobie tym psujesz grę i nie zamierzam Ci w tym przeszkadzać bo mi to absolutnie wisi i bardzo szeroko powiewa.
____________________________________________________________________

 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12