RejestracjaRejestracja
ZalogujZaloguj
GrupyGrupy

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Barti108
2009-03-10, 23:01
Przykro mi ale tak to czuję :(
   
Radkolin 

Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 5
Wysłany: 2006-05-14, 11:15   Przykro mi ale tak to czuję :(

:(
  
 
     
Skicek 
PC for ever



Combat: 187
Profesja: Quest Master
Nick: Skicek
Members: tak
Wiek: 34
Dołączył: 16 Lut 2006
Posty: 3719
Wysłany: 2006-05-14, 11:33   

"Skicek napisał aby anty-ap odeszło od nich bo będą zabijać;"
oo to ciekawe. Nigdy nie uzylem slowa anty-ap to po pierwsze
tak zgodze sie ze jak odeszlismy to niektorzy od nas powiedzieli zebysmy ich zabili ale z tego co sie wtedy dowiedzialem tamci ludzie to byl klan LW wiec nie moglem ich zaatakowac bo jestesmy w koalicji. Jak by to byl inny klan ktory nie byl by w koalicji to nie wiem co bym postapil. Zapewne bym ich zabil wtedy gdy mnie pare osob od nich obrazilo ale nie bede mowil o tym co moglo by byc tylko o tym co sie stalo.
tak wiec jak odeszlismy napisales zebym cie dodal. dodalem cie ale co widze niedostepny wiec usunolem cie bo po co mi zbede osoby. (dodam tylko ze nie slyszalem zebys mowil zeby ich nie aatakowac)
napisalem do ciebie i do innych ktorzy dolaczyli zeby odeszli bo jak w przeciagu 5s nie oddeja to ich zaatakujemy. Wszyscy oprucz ciebie odeszli. tak wiec zaatakowalismy ciebie kiedy odbiegles przestalismy i poszlismy dalej i to koniec tej pieknej histroii.

Radkol przez caly czas sadzilem ze jestes jednym z normalnych graczy rs ale teraz widze ze jednak sie mylilem.
ps. nie najlepiej pisac wszedzie zle rzeczy odrazu napisz ze PC zabija wszystkich nawet koalicjantow nawet siebie samego zabija na wildy. Lepiej bys postapil tylko dajac link do tego tematu na tym forum bo wtedy jest jeden watek i jedna rozmowa a nie ze bedzemy mysieli wlazic na kazde forum by sie bronic przed takimi jak ty
____________________________________________________________________

Zanim wypowiesz się w dyskusji, pierw zapoznaj się z dwiema stronami tematu, by móc poważnie dyskutować.

Na pytania dotyczace RuneScape odpowiadam tylko w tematach

 
     
Rachim23 


Combat: 88
Wiek: 33
Dołączył: 18 Lut 2006
Posty: 104
Skąd: Tomaszów Maz.
Wysłany: 2006-05-14, 12:01   

Heh drogi Radkolinie!
Kazdy wie ze Polak Polakowi nie równy, i spora częsci ludzi których znam nie ma rzadnuch pochamowa? zeby zabic czy to Polaka czy Anglika. Osobiscie tez mam na sumieniu paru którzy cały przez caływild darli morde, nie chcieli robic dd i jescze na mnie bluzgali.

Jeśli mnie pamiętasz to dobże a jesli nie to byłem kiedys w PC (full wypas klan 8-) ), kiedy ty byłes w MMK.

Dobze pamiętam 4 częsc sparingu, pokojowego spraingu miedzy naszymi dwoma klanami, m. in. dlatego ze jakims cudem udało mi sie ciebie zabic (niestety nie mam screena, bo musiałem zrobic przymusowego formata kompa :-( ).
I ty chesz jednosci polaków?? Po tym jak po spraingu wyzwaliscie nas od noobów i robiliscie awanture na wszystkich polskich forach?? Tylko dla tego ze Piotrek zrobił was w dupe i chociarz mieliscie przewage liczebną wygralismy do 0. Nie chce od nowa roztrząsac tej sprawy bo nikt do ko?ca nie stwierdził czy to było fair czy tez nie.

Następna sytuacjia, chciałem dołączyc do waszego wilda, szedłem bodajże z carlosem (czy jakims innym waszym klanowiczem) a gdy spotklismy was na GD usłyszałem tylko "Rachim wyjazd bo DED!!!!" Na 100% gdybym sie nie usunoł z waszego pola widzenia, miałbym free ticket to lumbry, chociarz rzekomo był to wild MMK+friends a ja byłem w klanie sojuszniczym.

I ty chesz jednosci polaków??? Ehh brak mi słów :oops: Zacznij reforme do siebie!!!
____________________________________________________________________


 
 
     
magic_boss2 

Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 3
Wysłany: 2006-05-14, 13:01   

Rachim23 napisał/a:

Następna sytuacjia, chciałem dołączyc do waszego wilda, szedłem bodajże z carlosem (czy jakims innym waszym klanowiczem) a gdy spotklismy was na GD usłyszałem tylko "Rachim wyjazd bo DED!!!!" Na 100% gdybym sie nie usunoł z waszego pola widzenia, miałbym free ticket to lumbry, chociarz rzekomo był to wild MMK+friends a ja byłem w klanie sojuszniczym.


Tu małe sprostowanie. Kiedyś były wypady MMK and Friends ale zostały zawieszone i było bardzo duże zamieszanie z nimi i część osób nie widziała że już niema i zapraszała osoby z poza klanu.

Wild jest od zabijania i może się zdarzyć że się napotka polaków których się nie zna i się ich zabije. Co innego jak znasz a zabijasz to jest trochę nie porządku. A co do PC to nigdy niegdy nic nie miałem do waszego klanu no po za Piotrkiem007 który każdy wie jak się zachował i tego nie potrafię mu wybaczyć.
 
     
Radkolin 

Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 5
Wysłany: 2006-05-14, 13:02   

Widzsz Skicek ty masz swoją wizję a ja swoją i nie będę się sprzeczał nie miałbym też pretensji do was jakbyście mnie zabili bo zgadza się że nie byłem z wami na wildzie ale wasz tak potężny klan na wildzie zachowuje się ... dlaczego zawsze i wszedzie musicie zabijać się nawzajem??? Może dosłownie anty-ap nie powiedziałeś ale co ty mówisz kazałeś odejść wszystkim co z ap są zgadza się to mój błąd wybacz.
Ja szanuję ciebie ale nie mogę zgodzić się na to że twój klan jest fer względem innych Polaków. Zajebiście mi się przykro zrobiło że piotrek007 ma w dupie drugą osobę bo wiele z nim gadałem.
Ja nawet nie wiem jaki klan był na gd i guzik mnie to obchodzi dla mnie jeśli jest to Polak to już przyjaciel. Nikogo nie skreślałem i jest mało osób których skreślam a raczej 1- piotrek007.
Mowisz że chcesz się bronić przed takimi jak ja, dla was zabicie kogokolwiek to pikuś ja wtedy i tak nic bym nie stracił tu nie chodzi o żeczy tylko o to że na prawde chcieliśmy aby Polska ten piękny kraj, był potężny ale cóż sam wiesz że to jednak niemożliwe. Przykro mi a jeśli chodzi o Rachima chłopcze nie mówmy a klanowych potyczkach bo to mnie nie interesuje a jeśli chodzi o reforme mej osoby to właśnie ją zrobiłem.
Przestałem grać w rsa i oddałem swą postać memu bratu.
 
     
piotrek403 


Combat: 110
Profesja: Wojownik
Nick: dorians87
Members: tak
Wiek: 32
Dołączył: 18 Lut 2006
Posty: 356
Skąd: gdynia
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2006-05-14, 13:06   

ojoj jaki jestes biedny zabili cie na wildzie. kto smial zabic ciebie na wildzie przeciez wild nie jest po to zeby kogos zabijac. powiedz kto to zrobil to wysle maila do jagex i postaram sie zeby go zbanowali. naprawde wspolczuje ci
____________________________________________________________________

 
 
     
Radkolin 

Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 5
Wysłany: 2006-05-14, 13:09   

chyba na prawde nie wiecie o co chodzi śmierć na wildzie w ko?cu tam nie ma zasad ale jestesmy ludźmi i możemy je sami ustalać nie stety nie wiedziałem że wy macie w dużym poważaniu. jednak żałuje że się wypowiedziałem bo nasto latkowie to i tak wmówią sobie co chcą.
 
     
Skicek 
PC for ever



Combat: 187
Profesja: Quest Master
Nick: Skicek
Members: tak
Wiek: 34
Dołączył: 16 Lut 2006
Posty: 3719
Wysłany: 2006-05-14, 13:14   

powiedzialem dokladnie tak zeby "kazdy kto nie jest z PC ma odejsc bo inaczej zginie" nie wypowiedzialem slowa ap ani anty-ap ani nie mialem tego na mysli.
nie napisalem ze sie bronie przed takimi jak ty. tylko nie lubie miec syfy na friend list a nie nigdzie innidziej wiec mam tylko tam osoby ktore sa z PC lub sa liderami innego sojuszniczego klanu.
____________________________________________________________________

Zanim wypowiesz się w dyskusji, pierw zapoznaj się z dwiema stronami tematu, by móc poważnie dyskutować.

Na pytania dotyczace RuneScape odpowiadam tylko w tematach

 
     
Radkolin 

Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 5
Wysłany: 2006-05-14, 13:19   

źle zrobiłem że powiedziałem jaki jestem zły może i troche przesadziłem ale problem jest problemem usunołem a przynaj,mniej ograniczyłem wszędzie ten temat na każdym z forum sry troche mnie poniosło.
Skicek jest ...
 
     
Skicek 
PC for ever



Combat: 187
Profesja: Quest Master
Nick: Skicek
Members: tak
Wiek: 34
Dołączył: 16 Lut 2006
Posty: 3719
Wysłany: 2006-05-14, 13:20   

er? co jestem??
____________________________________________________________________

Zanim wypowiesz się w dyskusji, pierw zapoznaj się z dwiema stronami tematu, by móc poważnie dyskutować.

Na pytania dotyczace RuneScape odpowiadam tylko w tematach

 
     
mihal 

Combat: 101
Profesja: Wojownik
Wiek: 24
Dołączył: 06 Kwi 2006
Posty: 1
Skąd: Gdansk
Wysłany: 2006-05-14, 14:32   

jestes zwyklym dzieciakiem... bylem w pc i zaluje tego bo na widzie niebylem ani razy zeby niebylo hu*ni... armia skicka.. dobre okreslenie
____________________________________________________________________

nik w RS- More Games01
klan COLLISION!!!
 
 
     
Skicek 
PC for ever



Combat: 187
Profesja: Quest Master
Nick: Skicek
Members: tak
Wiek: 34
Dołączył: 16 Lut 2006
Posty: 3719
Wysłany: 2006-05-14, 14:56   

dzieciakiem to chyba ty jestes bo nawet normalnie wyrazac sie nie potrafisz a co dopiero pisac po polskiemu. No jak ciagle natrafialismy na jakis zagraniczny klan to troche trudno zeby przezyc. Ale wildy odbywaly i odbywaja sie normalnie z godnie z regulaminem.
____________________________________________________________________

Zanim wypowiesz się w dyskusji, pierw zapoznaj się z dwiema stronami tematu, by móc poważnie dyskutować.

Na pytania dotyczace RuneScape odpowiadam tylko w tematach

 
     
iv 


Dołączył: 02 Mar 2006
Posty: 1
Wysłany: 2006-05-14, 15:24   

radek, skoro jest regulamin i skicek powiedział, że masz odejść to powinieneś to zrobić bez gadania,(btw. on nie wiedział że to ty bo przecież nie pisałeś o tym :o ) bo taki jest tu regulamin, a uwagami o pięknej polsce to albo zachowaj to dla siebie, albo idź gadaj o tym w ap bo to oni nazwali koalicje "anty-ap" (przykład? lw ma wspólne wildy dla wszystkich w każde piątki, ktoś od nas napisał na forum ap, i co? i del topic był) i zwalili wszystko na nas, za takie chamstwo to ja dziękuje
 
 
     
Gomez112 

Combat: 132
Profesja: Wojownik
Nick: Gomez112
Members: tak
Wiek: 31
Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 6
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2006-05-14, 15:30   

Skicek napisał/a:
pisac po polskiemu.




perfekcyjna polszczyzna, sir
 
 
     
Skicek 
PC for ever



Combat: 187
Profesja: Quest Master
Nick: Skicek
Members: tak
Wiek: 34
Dołączył: 16 Lut 2006
Posty: 3719
Wysłany: 2006-05-14, 15:40   

to napisalem specjalnie zeby bylo widac to ze on nie umnie pisac. Jak bys byl troche inteligenty to bys to wiedzial.
____________________________________________________________________

Zanim wypowiesz się w dyskusji, pierw zapoznaj się z dwiema stronami tematu, by móc poważnie dyskutować.

Na pytania dotyczace RuneScape odpowiadam tylko w tematach

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 11