RejestracjaRejestracja
ZalogujZaloguj
GrupyGrupy

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Barti108
2010-10-14, 22:03
Regulamin forum
   
Bieniu 

Combat: 3
Profesja: Mag
Nick: ebenezum1
Members: tak
Dołączył: 15 Sty 2009
Posty: 396
Ostrzeżeń:
 2/5/6
Wysłany: 2009-01-20, 13:50   Regulamin forum

Chciałem to napisać w temacie http://forum.runescape.pc.pl/viewtopic.php?p=50811 ale został zamknięty. Według mnie artiemu78 jak najbardziej należał się warn (a nawet waran), tylko że w jednej kwestii miał rację
Cytat:
Czy odkopując stare tematy łamię regulamin

W regulaminie rzeczywiście nie ma nic o odkopywaniu tematów. Nieodkopywanie jest jedną z wielu przyjętych zasad w internecie, jednak ciężko byłoby dodawać je wszystkie do regulaminu, w związku z tym proponuję dodanie do regulaminu jednego punktu w rodzaju:
Kod:
15. Stosować się do ogólnie przyjętych zasad netykiety.
____________________________________________________________________

Piszę poprawnie po angielsku.
 
     
Pietja 


Combat: 97
Profesja: Wojownik
Nick: Pietja1989
Members: tak
Wiek: 35
Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 272
Skąd: 3 ulice od Ciebie
Ostrzeżeń:
 2/5/6
Wysłany: 2009-01-20, 14:45   

Bieniu napisał/a:
Nieodkopywanie jest jedną z wielu przyjętych zasad w internecie,



Sam sobie odpowiedziałeś.

Tak swoja drogą to emmmmm.... na forum Kasiak44 (jeżeli to ta sama osoba) jakoś inaczej jesteś nastawiony... milej? Nie czepiaj sie tak wszystkiego, dalej zajedziesz w życiu. Ciekawa osoba z Ciebie, potrafisz napisać świetny artykuł, potrafisz pomóc ludziom... a tutaj jakoś za bardzo nerwowy jesteś. Tam Ci ludzie zwrócili uwagę na to, że sie czepiasz literówek itp itd... tutaj tez na to czekasz :P ? Daj se spokój, inteligentny chłopaczyna jesteś a czepiasz się takich rzeczy ehhh. Gdyby trzeba było wypisywać w regulaminie zasady ogólnie przyjęte, jak to ładnie sam określiłeś, to regulamin by miał 100 punktów... a jest z 15 a i tak nikt nie czyta, sam wiesz, że żyjemy w czasach w których lektura "Latarnik" jest postrzegana jako za długa.
 
     
Bieniu 

Combat: 3
Profesja: Mag
Nick: ebenezum1
Members: tak
Dołączył: 15 Sty 2009
Posty: 396
Ostrzeżeń:
 2/5/6
Wysłany: 2009-01-20, 19:18   

Tylko że wiesz, w przypadku dodania jednego punktu o netykiecie, automatycznie obejmuje on w zasadzie wszystkie nie zawarte w regulaminie punkty. To jest tylko propozycja, nikt się nie musi zgodzić. Co do tego że jestem milszy na kasiaku, cóż, działa na mnie otoczenie. Jak widzę dziesiątki postów o treści "ej a czemó ja dostałem warana???????????????" albo "piszem w ten sposup chociarz mam w podpisie "piszę poprawnie po polsku"" albo pytanie o to gdzie się kopie pure essence i jakie questy na to potrzeba (spoko, można o to pytać tylko że pytająca osoba miała cooking cape i 100 cmb), to wpływa to bardzo negatywnie na moje sampoczucie. Można powiedzieć że poziomem kultury dopasowuję się do otoczenia (dlatego nie piszę na r u ne pl, bo miałbym ujemny poziom kultury).
____________________________________________________________________

Piszę poprawnie po angielsku.
 
     
arti78 

Combat: 52
Profesja: Wojownik
Nick: Goodje3
Members: nie
Dołączył: 13 Lip 2008
Posty: 108
Skąd: katowice
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2009-01-21, 09:38   

W poprzednim temacie wymienionym przez Bieniu Barti108 POczęści miał rację(może jednk mi dał warana słusznie)
Temat robi się bezsensu
____________________________________________________________________

Artur5
 
     
Bieniu 

Combat: 3
Profesja: Mag
Nick: ebenezum1
Members: tak
Dołączył: 15 Sty 2009
Posty: 396
Ostrzeżeń:
 2/5/6
Wysłany: 2009-01-21, 11:48   

Ja uważam że warn się należał, tylko że jednak w regulaminie nic nie ma o np. odkopywaniu, a co szkodzi dodać jeden punkt, który będzie obejmował wszystkie dotychczas niedodane.
____________________________________________________________________

Piszę poprawnie po angielsku.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 11