RejestracjaRejestracja
ZalogujZaloguj
GrupyGrupy

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Lord Hagen X
2011-05-03, 14:35
Portal turniejowy RuneScape

Podoba Ci się pomysł?
tak
75%
 75%  [ 3 ]
nie
25%
 25%  [ 1 ]
Głosowań: 4
Wszystkich Głosów: 4

   
flame kid581 

Profesja: Wojownik
Nick: flame kid581
Members: tak
Wiek: 32
Dołączył: 03 Maj 2011
Posty: 2
Wysłany: 2011-05-03, 12:03   Portal turniejowy RuneScape

Witam, ostatnio bardzo długo myślałem nad stworzeniem takowego portalu, dzisiaj podjąłem decyzję iż spróbuję i dołożę wszelkich starań do tego aby projekt wypalił lecz potrzebuję 1-2 a może nawet 3 osoby już najlepiej z dowodem do pomocy przy organizacji tego wszystkiego. To nie wszystko, mam bardzo ambitne plany, jakie będą tematyki konkursów, turniejów to już mam wszystko zaplanowane lecz nie będę wam tego w tej chwili zdradzał iż ma to być niespodzianka, wszystko tak jak już wcześniej napisałem, przemyślałem ale pozwolę sobie zabrać wam jeszcze trochę czasu i napisać iż potrzebuję tzw. współpracy od różnych portali o RuneScape (m.in PC, jeżeli bylibyście zainteresowani współpracą to piszcie PW ew. w grze nick taki jak na forum) a także klanów, tych bardziej znanych i tych trochę mniej. To jeszcze nie koniec proszę abyście się wypowiadali na ten temat czy to jest dobrzy pomysł czy raczej zły i nie wypali? Hmh... ja mam nadzieję że wy pali a co wy o tym myślicie?

Aha, bym zapomniał, jeżeli ktoś chce pomóc mi w projekcie musi spełniać owe wymagania :
- Wiek najlepiej już po 18 lecz 17/16 też wchodzi w grę ale będziecie mi musieli na prawdę pokazać iż jesteście dojrzali aby prowadzić tak poważny projekt.
- Szukam ludzi ambitnych, ja sam tego wszystkiego nie będę robił, szukam ludzi pomysłowych którzy nie boją się wprowadzić czegoś nowego w życie projektu i nie boją się sprzeciwić mojemu zdaniu bądź kolegów z którymi będziesz współpracować bo może to się okazać słuszne i możesz odwieźć nas od złej decyzji :]
- Ogarnięcie programu ventrillo 2.1.4 + mikrofon ponieważ bez tego będzie nam cięzko się dogadać a strasznie nie lubię pisać, wolę sobie porozmawiać iż jest to bardziej efektywniejsze od pisania, myślę że o tym wiecie :] . Aha, dodam jeszcze że jak masz 14 lat, piszczysz i próbujesz mnie oszukać to nawet nie pisz do mnie. Tylko osoby po mutacji.

Jeżeli spełniasz ww warunki napisz mi w grze mój nick : Flame Kid581 lub na gadu : 724942

Jeszcze raz proszę o wyrażanie swoich opinii i sugestii w temacie gdyż pozwoli mi to w podjęciu ostatecznej decyzji.
 
 
     
Pan Lukas 


Combat: 132
Profesja: Wojownik
Nick: Pan Lukas
Members: tak
Wiek: 27
Dołączył: 19 Wrz 2010
Posty: 258
Skąd: Szczecinek
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2011-05-03, 12:46   

1. Nie ten dział.
2. Współpracujemy tylko z Klanami, jeśli chcesz liczyć na współprace to pierw zrób co masz zrobić i odczekaj 1-2 miesięcy i wtedy się z nami skontaktuj, jeśli twój projekt się nam spodoba może zgodzimy się na współprace. Wszystko zależy od Administracji Pc.

Powodzenia! :)
____________________________________________________________________

 
     
Skicek 
PC for ever



Combat: 187
Profesja: Quest Master
Nick: Skicek
Members: tak
Wiek: 34
Dołączył: 16 Lut 2006
Posty: 3719
Wysłany: 2011-05-03, 14:16   

flame kid581, jest to bardzo zacny pomysl. Jednakze nie wiem jak dlugo jestes graczem RS, ale powinnienes to wiedziec ze dwukrotnie powstawal taki portal i dwukrotnie on upadl. Pierwszy byl stworzony z naszej inicjatywy Pogromcow drugi natomiast pomiejszych klanow ktore w tamtych czasach istnialy.

Z prawnego punktu po stworzeniu takiego portalu powinienes dopisac ze pierwszymi pomyslodawcami byly osoby ktore utworzyly to poraz pierwszy. Bo niejakto tworzysz "reaktywacje" ich pomyslu, mimo ze mogles o tym nie wiedziec.

Mi nie pozostaje nic innego jak zyczyc ci powodzenia w tym projekcie. ;)
____________________________________________________________________

Zanim wypowiesz się w dyskusji, pierw zapoznaj się z dwiema stronami tematu, by móc poważnie dyskutować.

Na pytania dotyczace RuneScape odpowiadam tylko w tematach

 
     
Lord Hagen X 
Towarzysz



Combat: 100
Profesja: Mag
Nick: Lord Hagen X
Members: tak
Wiek: 25
Dołączył: 07 Maj 2006
Posty: 458
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2011-05-03, 14:34   

Ale czemu ten temat jest zamknięty? Lepiej przenieść do odpowiedniego działu niż zamykać.

Pomysł jest naprawdę dobry, ale żeby on wypalił nie możesz bazowac tylko na ambitnych członkach zespołu, lecz przede wszystkim na osoby biorące udział w danych turniejach, musisz wzbudzić ich zainteresowanie aby dołączyli do projektu.

Skicek napisał/a:
Z prawnego punktu po stworzeniu takiego portalu powinienes dopisac ze pierwszymi pomyslodawcami byly osoby ktore utworzyly to poraz pierwszy. Bo niejakto tworzysz "reaktywacje" ich pomyslu, mimo ze mogles o tym nie wiedziec.


Jeśli nazwałby projekt Polską Ligą Runescape i robił dokładnie to co robiły dwie poprzednie ligi, wówczas rokowania byłyby słuszne, jeśli jednak projekt jest trochę inny, np. szerszy, nie można bazować na poprzednich eksperymentach jako genezie jego powstania.

Uważam, że PC jest w stanie poprzeć taką inicjatywę, pod warunkiem, że nabierze ona rozpędu i będzie dobrze rokowała na przyszłość.
____________________________________________________________________

 
 
     
Barti108 
Publius Bartius



Combat: 175
Profesja: Quest Master
Nick: Barti108
Members: tak
Wiek: 31
Dołączył: 19 Kwi 2007
Posty: 1546
Skąd: Mos Le'Harmless
Wysłany: 2011-05-03, 14:55   

Skicek napisał/a:
powinnienes to wiedziec ze dwukrotnie powstawal taki portal i dwukrotnie on upadl.



Dwukrotnie? Ile tego było, to nie zliczysz.


Pomysł sam w sobie nie jest zły, ale cudu potrzeba, żeby wypalił na dłuższą metę. I tak, jak Hagen mówi: jeśli wypali i przez jakiś czas będzie istnieć i dobrze prosperować takie coś, to jak najbardziej będziemy chętni do współpracy.

Powodzenia :)
 
 
     
flame kid581 

Profesja: Wojownik
Nick: flame kid581
Members: tak
Wiek: 32
Dołączył: 03 Maj 2011
Posty: 2
Wysłany: 2011-05-03, 15:38   

Hmh... cudu? Nie chcę tutaj grać super znawcy ale mam pojęcie o tworzeniu takich turniejów, pomagałem przy organizacji kilku poważniejszych i bardziej znanych portali ligowych takich jak ESL (Electronic Sport League) AGL (All Games League, tam także pomagąłem przy organizacji ESWC 2010 Polska) GB (GameBack), mam pojęcie o grafice jak i webmasterce więc ze stroną nie będzie problemów, hmh... cóż chcieć więcej, tylko odpowiedzialnych i dojrzałych osób które razem ze mną będą trzymały w garści ten cały projekt.
 
 
     
Nikobelic 


Combat: 4
Nick: Nikobelic
Members: nie
Wiek: 25
Dołączył: 17 Mar 2008
Posty: 833
Skąd: Katowice
Wysłany: 2011-05-03, 15:54   

problem nie jest w prowadzeniu strony, tylko w mentalności polskich klanowiczy(przynajmniej poprzednie ligi przez to upadały), w PC tego chyba nie ma, bo klan nie jest nastawiony na /wary/wilda/clan wars, tylko na małe eventy i zabawę, ale jeśli walczyć miałyby dwa klany (a przecież każdy z nich jest największym i najlepszym polskim klanem), to jednym nie pasuje termin, jedni chcą na clan wars, a nie na wildzie (albo odwrotnie), wg jednych ktoś zcrashował wara itd. więc ogólnie nieciekawie
____________________________________________________________________


 
 
     
Paniszer 

Combat: 123
Profesja: Wojownik
Nick: Imnot a tank
Members: tak
Wiek: 34
Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 35
Skąd: Lublin
Wysłany: 2011-05-03, 17:43   

Ehh Moim zdaniem to nie wypali...Tpc uważa,że nie ma dla nich godnego przeciwnika w Polsce,Plegends,Ra i Pf są na swoim poziomie.Oot,Hunters i Tlk raczej nie wyobrażam sobie póki co w konfrontacji z Tpc czy choćby Ra.
Żeby coś takiego wypaliło musiały być jasne zasady,walki toczyły by się na CW,bo inaczej crash i po zabawie.
Walki też musiały by odbywać się w systemie matched,bo jakoś nie wyobrażam sobie walki Tpc vs Oot na full Out
No 50+ vs 15 to na pewno do wygrania przez Oot ;)

No cóż..jeśli będziesz na tyle zdeterminowany,żeby to zrobić to od siebie mogę Cię zapewnić,że Hunters w to wchodzi ;)
 
     
Barti108 
Publius Bartius



Combat: 175
Profesja: Quest Master
Nick: Barti108
Members: tak
Wiek: 31
Dołączył: 19 Kwi 2007
Posty: 1546
Skąd: Mos Le'Harmless
Wysłany: 2011-05-03, 17:56   

Kiedyś to były w Polsce klany... Nie to co teraz.
 
 
     
Pan Lukas 


Combat: 132
Profesja: Wojownik
Nick: Pan Lukas
Members: tak
Wiek: 27
Dołączył: 19 Wrz 2010
Posty: 258
Skąd: Szczecinek
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2011-05-03, 21:06   

RA is good.

Dobra, postaraj się ogarnąć stronę i zrobić jakiś dobry event na start.
Jeśli ci się uda zebrać z 30 osób+ to postaram się o wsparcie.

Powodzenia.
____________________________________________________________________

 
     
Lord Hagen70 

Combat: 135
Profesja: Wojownik
Nick: Lord Hagen70
Members: tak
Wiek: 31
Dołączył: 27 Kwi 2007
Posty: 266
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2011-05-04, 13:08   

Aby to wypaliło trzeba by było cofnąć się o 2 lata, wtedy gdy klanów było więcej i choć trochę jeden drugiemu zagrażał. Teraz jest za mało klanów na turnieje i na dodatek chyba każdy klan boryka się z problemem zmniejszenia zainteresowania walkami.
Nie jestem jakimś pesymistą, po prostu siedzę w klanach już przeszło 4 lata i wiem, że nie ma to szansy zaistnieć na dłużej. Szkoda by było gdybyś się nad tym napracował a nic by z tego nie wyszło.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 13