RejestracjaRejestracja
ZalogujZaloguj
GrupyGrupy

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Jaki rs wolicie Stary czy nowy? + Menu
   
Misio36 

Combat: 116
Profesja: Wojownik
Nick: Misio36
Members: tak
Wiek: 27
Dołączył: 16 Sie 2011
Posty: 27
Skąd: Yanille
Wysłany: 2011-08-21, 12:50   Jaki rs wolicie Stary czy nowy? + Menu

Nowy:http://www.runescaperegistry.com/marlainesblog/wp-content/uploads/2008/06/june-2008-new-graphics.jpg

Stary:http://img213.imageshack.us/img213/3126/rg59jq.png

Klasyczny:http://img136.imageshack.us/img136/4251/screenshot6sc3.png


Nowy login:http://s3.amazonaws.com/readers/2010/11/27/new-login_1.jpg


Stary login:http://kscr.hypermart.net/RS/rs2/screenshots/rs9.JPG za moich czasów :)

Klasyczny Login:http://images.wikia.com/runescape/images/a/ab/Runescape_Classic_Login.PNG

Moja opinia: Mi podobał się ten najstarszy on jest taki oldschoolowy te wspomnienia...
____________________________________________________________________

 
 
     
iOskar 



Combat: 138
Profesja: Wojownik
Nick: iOskar
Members: tak
Wiek: 27
Dołączył: 18 Paź 2009
Posty: 1855
Skąd: Bydgoszcz
Ostrzeżeń:
 2/5/6
Wysłany: 2011-08-21, 12:57   

hehe fajne :P A co to jest ten klasyczny rs? bo nigdy takiego nie widziałem.

Moja opinia: Bardziej podoba mi się nowy wygląd ale pewnie dlatego że jestem dość nowym graczem (około 3 lata) i nie mam żadnych wspomnień z tym starym :P
 
     
Misio36 

Combat: 116
Profesja: Wojownik
Nick: Misio36
Members: tak
Wiek: 27
Dołączył: 16 Sie 2011
Posty: 27
Skąd: Yanille
Wysłany: 2011-08-21, 13:06   

Ja zaczełem grać chyba na początku 2005 roku. Ten klasyczny rs jest z 99 roku do 2003r. lub 2004r. a później weszedł nowy rs dokładna data 10.10.07r. moim zdaniem to byla porazka później powstało Grand Exchange , a teraz Ge tak roz****** moim zdaniem ge to fail ponieważ kiedyś nie było tak że ide do general store i kupuje itemy, nie itemy trzeba bylo albo sobie zalatwić od innego gracza albo jakis drop i tyle.
____________________________________________________________________

 
 
     
ranqer 


Combat: 19
Profesja: Łucznik
Nick: Ranqer V
Members: tak
Dołączył: 29 Lip 2010
Posty: 74
Wysłany: 2011-08-21, 13:17   

Ja zacząłem grać w 2006 roku. Miałem wiele przerw, ale jednak pamiętam trochę z tamtych czasów. Jak dla mnie, RuneScape miał wtedy większy klimat niż teraz, ale w tej chwili, gdy wychodzą na rynek gry z taką grafiką, że nie długo będą dorównywać rzeczywistości, ludzie by nie grali w gry z taką grafiką jak stary RuneScape.
____________________________________________________________________



Wielu spośród żyjących zasługuje na śmierć. A niejeden z tych, którzy umierają, zasługuje na życie.

J.R.R Tolkien
 
 
     
Skicek 
PC for ever



Combat: 187
Profesja: Quest Master
Nick: Skicek
Members: tak
Wiek: 34
Dołączył: 16 Lut 2006
Posty: 3719
Wysłany: 2011-08-21, 17:26   

runescape powstal w 2001 roku
runescape 2 zostal wypuszczony w 2004 roku na poczatku drugiego kwartalu
runescape 2 hd zostal wypuszczony bodajze w 2007 ale pewnosci nie mam

Misio36, nie mozesz pamietac klasycznego panelu logowania z grafika skoro zaczales grac po 2004 roku. Chyba ze pozniej zalogowales sie do rsc ktory byl dostepny bodajze poltora roku po wypuszczeniu rs2


GE to norma gier mmo. Jagex myslal nad rozwiazaniem wlasnych sklepow lecz z pozycji technicznej nie bylo to mozliwe tak jak w innych grach mmo. Wiec stworzyli GE ktore jest odzwieciedleniem "domow aukcyjnych" w innych mmo.
Zamysl dobry, wykonanie poczatkowo do bani pozniej po ulepszeniach idealne. Dalej mozna sprzedawac recznie i kupowac a dla tych ktorzy nie chca marnowac czasu na czekanie az znajda kupca moga wykorzystac GE.

Wyglad w kazdej grze zmienia sie to jest normalna kolej rzeczy. Nie mozna narzekac na to ze i RS zmienil grafike bo musial by przetrwac na rynku inaczej dzis mielibysmy z 10k graczy w grze a firma miala by z 10 pracownikow i czekalibysmy miesiacami na kolejne aktualizacje w grze typu questy, gry, itemy.

Wg mnie RS zmierza w bardzo dobrym kierunku graficznym ostatnie aktualizacje drzew to jest to o czym marzylem od czasu gdy zaczalem grac w RS. Caly czas irytowalo mnie to ze gracz jest wielkosci drzewa!
A obecny wyglad bagien lumbridge czy mortyni poprostu rozwala wg mnie nawet WoW'a. Naleza sie ogromne brawa dla grafików Jagexu.
____________________________________________________________________

Zanim wypowiesz się w dyskusji, pierw zapoznaj się z dwiema stronami tematu, by móc poważnie dyskutować.

Na pytania dotyczace RuneScape odpowiadam tylko w tematach

 
     
ranqer 


Combat: 19
Profesja: Łucznik
Nick: Ranqer V
Members: tak
Dołączył: 29 Lip 2010
Posty: 74
Wysłany: 2011-08-21, 18:48   

Tak, grafika wygląda teraz bardzo ładnie. Jak mówiłem, RuneScape wg. mnie miał wtedy większy klimat, ale teraz też się dobrze gra, a grafika przebija inne gry.
____________________________________________________________________



Wielu spośród żyjących zasługuje na śmierć. A niejeden z tych, którzy umierają, zasługuje na życie.

J.R.R Tolkien
 
 
     
Vego 



Combat: 113
Profesja: Skiller
Nick: Vego
Members: tak
Wiek: 31
Dołączył: 04 Sie 2008
Posty: 844
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 2011-08-23, 16:48   

Misio36 napisał/a:
Stary login:http://kscr.hypermart.net/RS/rs2/screenshots/rs9.JPG za moich czasów


Jak ja lubiłem to logowanie ^^ zawsze podobało mi się że z tego ognia pojawiały się runy :P

jeśli dobrze pamiętam to zacząłem grać pod konie 2005r lub na początku 2006, dokładnej daty nie jestem w stanie podać ^^

Popieram zdanie Skicka, aktualne ulepszenia grafiki RuenScape są według mnie świetne, i czekam aż przystosują do nowego wyglądu reszte świata ^^

Ale faktem jest to że klimat bardziej trzyma ten stary rs z 2005 roku (w klasyczny grałem tylko chwile gdy jagex udostępnił go rok czy 2 temu).
____________________________________________________________________


 
 
     
lord wertq 


Combat: 81
Profesja: Skiller
Nick: lord wertq
Members: nie
Wiek: 28
Dołączył: 30 Sie 2010
Posty: 90
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2011-08-23, 21:14   

Stary Rs, to były czasy
ten klasyczny porażka (raz na priv takim grałem)
stary wymiata
nie było tak, że wszystko na Ge kupujesz, tylko stało się i pisało bye coś tam
gdyby te czasy wruciły
w sumie mogli by Ge tylko usunąc i było bo spoko
tak jak na privach
____________________________________________________________________

Im więcej wiesz tym bardziej boli Cię głowa


 
     
ranqer 


Combat: 19
Profesja: Łucznik
Nick: Ranqer V
Members: tak
Dołączył: 29 Lip 2010
Posty: 74
Wysłany: 2011-08-23, 21:43   

lord wertq napisał/a:
wruciły
???


Stara grafika była fajna, ale i tak nie WRÓCI.
____________________________________________________________________



Wielu spośród żyjących zasługuje na śmierć. A niejeden z tych, którzy umierają, zasługuje na życie.

J.R.R Tolkien
 
 
     
Kind0fMagiX 


Combat: 121
Profesja: Wojownik
Nick: PvM Dementor
Members: tak
Wiek: 29
Dołączył: 05 Sie 2011
Posty: 21
Wysłany: 2011-08-27, 10:57   

Taaak wszyscy tęsknią za tamtymi czasami - grafika i full screen teraz jest super nie trzeba sie wgapiac w malutkie okienko tak jak kiedys ;p Klimat był kiedys teraz juz tego czegos w tej grze niema =( Wszystko jest teraz pieknie tylko tęsknie za starymi cenami itemow. Co do GE to mam mieszane uczucia. z 1 strony kiedys fajnie sie stalo w fally albo w varrock i sie handlowalo targowalo itd. Ale teraz np nie wyobrazam robic summoningu bez g,e ;p Kiedys mozna bylo wchodzic na wilda od tak nie bylo zabezpieczen wchodzily noobki mozna bylo popkowac nie bylo tego "SAFER" "DEF NOOB" itd. sami wiecie o co chodzi...
____________________________________________________________________

 
     
VizarrD 

Combat: 116
Profesja: Mag
Nick: VizarrD
Members: tak
Wiek: 29
Dołączył: 25 Wrz 2011
Posty: 1
Skąd: Gryfino
Wysłany: 2011-09-27, 18:47   

Ogólnie nic nie mam do nowej grafiki, podoba mi się, ale co już było powiedziane zmorą dzisiejszych czasów są ceny na ge. Niby fajnie, że tanio, ale chodzić na niektóre moby/bossy się nie opłaca :\
____________________________________________________________________




 
 
     
Matzz 


Combat: 200
Profesja: Wojownik
Nick: iMatzz
Members: tak
Wiek: 34
Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 11
Skąd: Oświęcim
Wysłany: 2011-10-02, 13:37   

Ostał mi się jeden screen ze starą grafiką:


hehe
____________________________________________________________________

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 10