RejestracjaRejestracja
ZalogujZaloguj
GrupyGrupy

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Boty
   
Rafal222 

Combat: 98
Profesja: Wojownik
Nick: Rafal222
Members: nie
Wiek: 29
Dołączył: 01 Mar 2010
Posty: 14
Wysłany: 2012-01-09, 15:24   Boty

Pewnie większość z was zauważyła , że od pewnego czasu w "Runescape" nadal pojawiły się boty. Ostatnio rozmawiałem z kolegą na ten temat i powiedział mi , że kiedy ostatnio był na wildzie na green dragach zauważył z 20 botów tak samo ubranych i w te same miejsca zmierzających po drop. To dla Mnie trochę dziwne , że Jagex nic z tym nie robi. Wczoraj właśnie zakupiłem membersa i poszedłem na blue dragony i pewnie się domyślacie zauważyłem to samo tylko było ich znacznie mniej. Co o tym myślicie ? Jeszcze niedawno było głośno o aktualizacji , która miała na celu likwidacje większości botów.
 
     
iOskar 



Combat: 138
Profesja: Wojownik
Nick: iOskar
Members: tak
Wiek: 27
Dołączył: 18 Paź 2009
Posty: 1855
Skąd: Bydgoszcz
Ostrzeżeń:
 2/5/6
Wysłany: 2012-01-09, 16:26   

Chętnie bym się też dowiedział o co biega. W końcu po co to wszystko było? Żeby boty znowu wróciły? Musieliby robić podobne aktualizacje co miesiąc co pewnie by znowu popiepszyło stabilność i płynność gry jak to było ostatnim razem.
 
     
Vark aven 
of Zaros



Combat: 200
Nick: Vark Aven
Members: tak
Wiek: 32
Dołączył: 03 Sie 2011
Posty: 241
Wysłany: 2012-01-09, 19:31   

Bo tak się stało. Większość botów zniknęło. Sytuacja jednak jest taka jak w przypadku działań twórców gier przeciwko piractwu. Jakich by zabezpieczeń nie użyto, hakerom i ludziom od tworzenia cracków wystarczy w skrajnych przypadkach raptem parę tygodni aby złamać zabezpieczenia, zazwyczaj mniej. Tutaj jest podobnie. Sądzę jednak że Jagex nie śpi, obiecywali wielokrotnie że nie pozostaną głusi na tę sprawę i że będą się jej bacznie przyglądać. Zresztą jest to dla nich koniecznością, wątpię że ktokolwiek z graczy byłby zadowolony widząc taką masakrę jaka kiedyś była ponownie. Jestem przekonany że są świadomi tego co się dzieje, chociażby po tym że dostają więcej raportów o botowaniu (sam kilka niedawno wysłałem). Więc na pewno podejmą się działań. Nie stać ich na powtórkę błędów jakie kiedyś popełnili.
____________________________________________________________________

 
 
     
Skicek 
PC for ever



Combat: 187
Profesja: Quest Master
Nick: Skicek
Members: tak
Wiek: 34
Dołączył: 16 Lut 2006
Posty: 3719
Wysłany: 2012-01-09, 21:41   

dokladnie jak Vark napisal, pozatym nie kazdy zauwazyl ze Jagex napisal ze usuneli 98% botow wiec 2% i tak pozostalo, a byly to boty ktore inna technika botowaly niz cala reszta i Jagex pewnie pracuje nad tym jak wykryc i skutecznie usunac te pozostale boty ktore jak widac rozmnazaja sie
____________________________________________________________________

Zanim wypowiesz się w dyskusji, pierw zapoznaj się z dwiema stronami tematu, by móc poważnie dyskutować.

Na pytania dotyczace RuneScape odpowiadam tylko w tematach

 
     
Soczek 


Combat: 105
Profesja: Wojownik
Nick: GetTankedSon
Members: tak
Dołączył: 03 Paź 2009
Posty: 90
Ostrzeżeń:
 2/5/6
Wysłany: 2012-01-12, 07:26   

I tak wrócą, polecam poczekać z wbijaniem buyables. >: D
 
 
     
Kind0fMagiX 


Combat: 121
Profesja: Wojownik
Nick: PvM Dementor
Members: tak
Wiek: 29
Dołączył: 05 Sie 2011
Posty: 21
Wysłany: 2012-01-14, 21:54   

Może znowu będzie x3 Slayer xp =]. Nie ma co narzekać, Na pewno pracują nad usunięciem ich z gry.
____________________________________________________________________

 
     
Wujek 


Nick: Wujek
Members: tak
Wiek: 33
Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 27
Ostrzeżeń:
 3/5/6
Wysłany: 2012-01-22, 21:10   

Nie pamiętam dokladnie, ale ma być chyba jeszcze 8 bot nukes :) To było pionierskie, zadziałało rewelacyjnie, ale nie zapominajcie, że w planach jest jeszcze dużo, dużo więcej takich akcji.
Botom nie dadzą spokoju, skoro poznaliśmy już prawdziwą liczbę graczy online (25-90k). Wyobrażacie sobie, że znowu dziennie będzie siedziało 180-240k players? Już widzę te tematy na RSF. Krok na przód bez odwrotu i to mnie cieszy jak cholera
 
 
     
Sindbade 


Combat: 118
Profesja: Mag
Nick: sindbade
Members: tak
Wiek: 29
Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 227
Skąd: Kielce
Ostrzeżeń:
 3/5/6
Wysłany: 2012-01-23, 00:57   



God damn.Chyba wroce do RS na ferie.
____________________________________________________________________

Trzeba czasem nagiąć światopogląd
I rzucić wyzwanie każdej religii, każdemu bogu
Gdyby coś poszło nie tak świadkiem będzie mój pies i Ty
 
 
     
kruk169 

Nick: barcio
Members: tak
Dołączył: 14 Lut 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-02-14, 21:44   

I tak pewnie większość z was korzystała z botów i z chęcią by pewnie do tego wróciła,niby już nie ma botów ale to nie możliwe ponieważ doszukałem się na necie klijenta który gładko chodzi :P
Ostatnio zmieniony przez Skicek 2012-02-14, 21:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Skicek 
PC for ever



Combat: 187
Profesja: Quest Master
Nick: Skicek
Members: tak
Wiek: 34
Dołączył: 16 Lut 2006
Posty: 3719
Wysłany: 2012-02-14, 21:49   

zabronione jest wstawianie linkow do programow lamiacych regulamin gry.


osobiscie, nigdy nie korzystalem z bota i nie zamierzam korzystac, chyba ze tworcy gry dadza taka mozliwosc. Nikt nie powiedzial ze nie ma botow, jest ich tylko mniej, ale sa.

A klienty znajdziesz i one dzialaja tylko pytanie jak szybko cie zbanuja za uzywanie go.
____________________________________________________________________

Zanim wypowiesz się w dyskusji, pierw zapoznaj się z dwiema stronami tematu, by móc poważnie dyskutować.

Na pytania dotyczace RuneScape odpowiadam tylko w tematach

 
     
iOskar 



Combat: 138
Profesja: Wojownik
Nick: iOskar
Members: tak
Wiek: 27
Dołączył: 18 Paź 2009
Posty: 1855
Skąd: Bydgoszcz
Ostrzeżeń:
 2/5/6
Wysłany: 2012-02-14, 23:22   

Ja gardzę takim ścierwem jak boty i nigdy w życiu nie użyję bota. Przez takie coś można sobie tylko popsuć dobrą grę jaką jest runescape :] Szkoda że idioci tworzący boty ją psują...
Skicek napisał/a:
chyba ze tworcy gry dadza taka mozliwosc

lol jakby dali taką możliwość (w co wątpię...)to ja bym już w rs'a na 100% nie grał bo nie widziałbym w tym sensu...
 
     
Nikobelic 


Combat: 4
Nick: Nikobelic
Members: nie
Wiek: 25
Dołączył: 17 Mar 2008
Posty: 833
Skąd: Katowice
Wysłany: 2012-02-15, 17:09   

Oskarboss96 napisał/a:
Szkoda że idioci tworzący boty ją psują...

raczej geniusze, bo nieźle na tym można zarobić
____________________________________________________________________


 
 
     
Septhai 

Combat: 114
Nick: Septhai
Members: tak
Dołączył: 25 Lis 2011
Posty: 17
Skąd: Lubin
Wysłany: 2012-02-15, 17:28   

No tak, geniusze, bo ,,pomagają" kilkuset osobom, ale niszczą przy tym zabawę dla tysięcy, którzy jednak grają uczciwie.
 
 
     
Skicek 
PC for ever



Combat: 187
Profesja: Quest Master
Nick: Skicek
Members: tak
Wiek: 34
Dołączył: 16 Lut 2006
Posty: 3719
Wysłany: 2012-02-16, 10:29   

Nikobelic, no a jeszcez wiecej stracic w przypadku Jagex, ktory jako jedna z nielicznych firm sadzi sie z nimi. Jak by wszystkie firmy tak postapily to boty znikly by z wszystkich gier online.
____________________________________________________________________

Zanim wypowiesz się w dyskusji, pierw zapoznaj się z dwiema stronami tematu, by móc poważnie dyskutować.

Na pytania dotyczace RuneScape odpowiadam tylko w tematach

 
     
Nikobelic 


Combat: 4
Nick: Nikobelic
Members: nie
Wiek: 25
Dołączył: 17 Mar 2008
Posty: 833
Skąd: Katowice
Wysłany: 2012-02-16, 22:22   

Septhai napisał/a:
No tak, geniusze, bo ,,pomagają" kilkuset osobom, ale niszczą przy tym zabawę dla tysięcy, którzy jednak grają uczciwie.

servery są raczje puste ostatnimi czasy, więc boty chyba nie przeszkadzają strasznie w expieniu (ale nie wiem, długo już nie gram. jeśli przeszkadzają, to nie musisz czytać dalej i faktycznie kij im w oko), a to, że ktoś wbije lvl szybciej czitując, nie powinno być moim/twoim/czyimkolwiek problemem (oprócz jagexu i jego jak go złapią obv), grasz (przynajmniej w moim przypadku tak było), żeby sprawić sobie satysfakcję i mnie osobiście boty nie obchodzą, o ile nie wpierdzielają mi się pod nogi

Skicek napisał/a:
Nikobelic, no a jeszcez wiecej stracic w przypadku Jagex, ktory jako jedna z nielicznych firm sadzi sie z nimi. Jak by wszystkie firmy tak postapily to boty znikly by z wszystkich gier online.

tu masz rację, ale nie wiadomo jaką część z twórców botów stanowią ci złapani i raczej nigdy się tego nie dowiemy, może komuś gdzieśtam się udaje z tego wyżyć, cokolwiek
____________________________________________________________________


 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 9