RejestracjaRejestracja
ZalogujZaloguj
GrupyGrupy

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Ranged
   
zaki951 

Combat: 147
Nick: Drenus Mage
Members: tak
Dołączył: 30 Mar 2013
Posty: 28
Wysłany: 2013-03-30, 16:22   Ranged

Witam

Mam mały problem, ponieważ wróciłem do gry po długiej przerwie. Co nieco już ogarnąłem jednakże nadal mam małe problemy.

Mam obecnie 70 ranged lvl, p2p
Royal d'hide, rune crossbow, broad-tripped bolty


Byłem w paru miejsach typu: Waterfiendy i Brutal Green Dragach, a także w wielu innych miejscach i moje hity nie zachwycają.
Używam oczywiście tych wszystkich abilites co zużywają adrenalinke i tak jak w male i magic nie mam problemów aby zadać mocnego hita, tak przy ranged jest to dla mnie problemem.

Gość co tam był miał 74 ranged, a Waterfienda zabijał dosłownie na parę hitów, co mi zajmowało wieczność.
Jak zwiększyć zadawane obrażenia? Jakiej broni używać i amunicji, jakie eq?
Crossbow na jedną rękę czy na off-hand tez?
 
     
Souler 


Combat: 130
Profesja: Quest Master
Nick: Souler
Members: tak
Pomógł: 8 razy
Wiek: 29
Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 761
Skąd: Goleniów
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2013-03-30, 16:43   

Crossbowy i amunicja została mocno znerfiona przez EoC, więc jest kiepsko... Proponuję zestaw odpowiednich abilities, lepszą kuszę (dragon crossbow kosztuje koło 15m), albo przerzucenie się na łuk i strzały.
____________________________________________________________________




 
 
     
iOskar 



Combat: 138
Profesja: Wojownik
Nick: iOskar
Members: tak
Pomógł: 27 razy
Wiek: 27
Dołączył: 18 Paź 2009
Posty: 1855
Skąd: Bydgoszcz
Ostrzeżeń:
 2/5/6
Wysłany: 2013-03-30, 16:53   

Tak jak pisze souler. Ostatnio wziąłem rune ccb na wilda to gość się ze mnie śmiał jak go zaatakowałem. Napisał że da mi fory i nic nie będzie robił przez pół minuty. W pierwszym momencie się zdziwiłem ale po kilku sekundach ogarnąłem że NIC, kompletnie NIC nie wchodziło... Problem rozwiązuje kusza. NIE KUPUJ DRAGON@@@ Jest stanowczo za droga. Pomyśl o karil's, a najlepiej sklej najlepszą kuszę w grze za jedyne 1-2m (Royal crossbow).
Oczywiście jako amunicję royal bolts :) Amour może być taki jaki masz.
 
     
zaki951 

Combat: 147
Nick: Drenus Mage
Members: tak
Dołączył: 30 Mar 2013
Posty: 28
Wysłany: 2013-03-31, 13:51   

Z tego co widzę, to royalka jest niestety na 80 ranged, więc będę musiał nieco poczekać tym bardziej biorąc pod uwagę fakt, że wbicie mi tego lvl'u zajmie mi chyba wieczność przy tych hitach z rune c'bow :D

Przerzucenie się na dark bowa? Czy jest jakiś jeszcze łuk godny uwagi?

A co do Karil's to amunicja podajże jest strasznie droga (505 coins), więc może polecicie jakieś stworki gdzie można by Karila używać i chociaż trochę by się zwróciło za ammo?:D

A no i powiedźcie mi jeszcze, której dokładnie używać kuszy Karila, bo są podajże 3, z czego jedna z nich się psuje po 15h.

Dzięki wielkie, co ja bym bez Was zrobił :DD
Jakieś punkty tutaj widzę są to Wam dam xDDD
 
     
iOskar 



Combat: 138
Profesja: Wojownik
Nick: iOskar
Members: tak
Pomógł: 27 razy
Wiek: 27
Dołączył: 18 Paź 2009
Posty: 1855
Skąd: Bydgoszcz
Ostrzeżeń:
 2/5/6
Wysłany: 2013-03-31, 17:18   

zaki951 napisał/a:
A co do Karil's to amunicja podajże jest strasznie droga (505 coins), więc może polecicie jakieś stworki gdzie można by Karila używać i chociaż trochę by się zwróciło za ammo?:D


To jest eoc, tutaj nie tracisz amunicji tak bardzo. Przykładowo 100 arrowsów wystarczy ci pewnie na zrobienie z 5 tasków, na których zarobisz z kilka milionów :P

Na łukach się niestety nie znam bo jeszcze nie używałem więc w tej kwestii ci nie pomogę.

zaki951 napisał/a:
A no i powiedźcie mi jeszcze, której dokładnie używać kuszy Karila, bo są podajże 3, z czego jedna z nich się psuje po 15h.


Nie pamiętam dokładnie nazw, ale wiem że jest jedna dwuręczna, silna (ta którą polecam) i dwie mniejsze, wersja na prawą i lewą rękę :) Dwuręczna może jednak bardzo dużo kosztować i to jest ten problem. Wydaje mi się jednak że mniej niż dragon.

zaki951 napisał/a:
Jakieś punkty tutaj widzę są to Wam dam xDDD


Dzięki ;-)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 11