RejestracjaRejestracja
ZalogujZaloguj
GrupyGrupy

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Witam wszystkich
   
MrFr 

Combat: 97
Nick: radzinsky93
Members: nie
Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2015
Posty: 1
Wysłany: 2015-01-25, 18:22   Witam wszystkich

Cześć wam,
Nie grałem w RSa chyba od 2010 roku (jakoś przed tym jak wprowadzili Dungeoneering, nie pamiętam dokładnie), ostatnio mi się o tej grze jakoś tak przypomniało. Zalogowałem się teraz i widzę że duuuużo się pozmieniało, jestem totalnie nie na czasie a naszła mnie mała ochota żeby popykać jak sesja się skończy :)

Może ktoś z was byłby tak miły i powiedział mi z czym co się teraz je, parę słów albo jakieś linki do poradników? Poratował mnie jakimś wprowadzeniem do nowej RS-owej rzeczywistości? Tyle tego nowego że trudno się połapać, głównie chodzi mi o skille i czy dalej można handlować na GE? Czy ktoś jest ze starej ekipy RunePL? Kiedyś pamiętam że te forum tętniło życiem ale wygooglowałem i widzę że padło chyba. Jeśli zły dział to modek przenieś. PS Przymiot jeszcze gra? :P

Z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie, Radzinsky93
 
     
iOskar 



Combat: 138
Profesja: Wojownik
Nick: iOskar
Members: tak
Wiek: 27
Dołączył: 18 Paź 2009
Posty: 1855
Skąd: Bydgoszcz
Ostrzeżeń:
 2/5/6
Wysłany: 2015-01-25, 20:26   

Witam.

Generalnie ciężko opisać co się zmieniło dokładnie od 2010 roku. Mogę tylko tak ogólnie powiedzieć, że przede wszystkim zmienił się system walki w grze. Teraz jest bardziej dynamiczny, ponieważ zwykły autoattack został zastąpiony abilites'ami (zdolnosciami). Jako, że ta zmiana (ale także wprowadzenie mikrotransakcji do RS) nie spodobała się dużej części graczy czego skutkiem zostało wypuszczenie nowego supportowanego RS'a 2007. Na stronie głównej runescape.com znajdziesz odnośnik do obu gier (RS3 jak i Oldschool 2007). Jeśli chodzi o poradniki do gry to zapewne znajdziesz ich masę na wikipedii: http://runescape.wikia.com/wiki/RuneScape_Wiki
Zawiera ona prawie 28 tysięcy artykułów więc, po dokładnej lekturze, odnajdziesz się w świecie gry. Osobiście jednak polecam samemu odkrywać nowości poprzez po prostu granie w runescape. Oczywiście, że można handlować na G.E. Owszem runepl padło. Kojarzę ten nick aczkolwiek nie jestem w stanie sobie przypomnieć skąd.

PS Dział pytania jest otwarty. Warto poczytać nowe wpisy bo dużo tam było pytań dotyczących rozgrywki i RS3. Jeśli nie znajdziesz tu, ani na wikipedii odpowiedzi na dręczące Cię pytania to zapraszam do umieszczania ich właśnie w dziale pytania :)

Pozdrawiam i życzę miłej gry ;-)
 
     
kamila12345 

Nick: kamila12345
Members: nie
Dołączyła: 19 Maj 2015
Posty: 7
Wysłany: 2015-07-31, 09:56   

Witam i pozdrawiam wszystkich forumowiczów :)
____________________________________________________________________

artykuły bhp
 
     
iOskar 



Combat: 138
Profesja: Wojownik
Nick: iOskar
Members: tak
Wiek: 27
Dołączył: 18 Paź 2009
Posty: 1855
Skąd: Bydgoszcz
Ostrzeżeń:
 2/5/6
Wysłany: 2015-07-31, 14:17   

No cześć.
 
     
wiktello 

Nick: Prophet
Members: tak
Dołączył: 07 Sie 2015
Posty: 5
Wysłany: 2015-08-07, 19:07   

Hej Hej :D
____________________________________________________________________

Dobre pozycjonowanie Warszawa http://www.pozycjonerstron.pl daje wiele - sprzedaż, popularność, rosnące przychody. Sklepy internetowe doskonale wiedzą, że pozycjonowanie ma wagę, sens i wartość. Dlatego warto za solidne pozycjonowanie nieźle zapłacić.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 10